پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد

پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد


پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد

موارد مشابه : نخ فایبرگلاس - نخ آب بندی فایبر - الیاف شیشه آببندی - نخ آب بندی نانو آزبست - آب بندی - پکینگ آببندی - پکینگ نسوز - نخ آب بندی - Fiberglass yarn - طناب آببندی - نخ فایبرگلاس گرد - طناب فایبر گلاس گرد - الیاف شیشه - نخ شیشه

پکینگ فایبر گلاس گرد از نخ نسوز فایبرگلاس به صورت مقطع گرد بافته می شود . این پکینگ حرارتی برای آب بندی اغلب پمپ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین پکینگ فایبر گلاس گرد قادر به تحمل دمایی تا حدود 650 درجه سانتیگراد می باشد .  

 


مشخصات فنی

 

میزان تحمل حرارت : تحمل گرما تا 650 درجه به صورت کوتاه مدت و 575 درجه به صورت بلند مدت و ادامه دار

آسیب های زیست محیطی  :  ندارد

حداکثر میزان تحمل فشار : نهایتا تا 9 بار

درصد خلوص :  100 درصد

تراکم : نزدیک به 6.5

 


بررسی تخصصی

 

همان طور که میدانید با پییشرفت های متعدد انسان در علم روز ؛ شاهد افزایش این پیشرفت ها در دنیای صنعت نیز هستیم . در صنعت امروز محصولات جایگزینی برای مواد و محصولات خطرناک وجود دارد . پکینگ فایبر گلاس گرد هم یکی از این محصولات می باشد . پکینگ فایبر گلاس گرد از مهمترین جایگزین های آزبست به حساب می آید . تحمل دمای بیشتر ؛ قیمت مطلوب تر ، نداشتن اثرات منفی زیست محیطی بخشی از مزیت های این محصول نسوز نسبت به آزبست می باشد . در ادامه به بررسی بیشتر پکینگ فایبرگلاس گرد می پردازیم .

 

<< پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد >>

 

اصالت : "" از خاندان مواد دیرگداز  !! ""

همان طور که از نام این محصول برمی آید ؛ پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد جزو دسته مواد دیرگداز یا همان مواد نسوز به حساب می آید . تحمل حرارت 650 درجه سانتیگراد این محصول سبب شده تا پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد از مهمترین محصولات دسته مواد نسوز به شمار آید . البته یکی از مهمترین دلایل ساخت و اختراع این پکینگ نسوز ، جایگزینی برای آزبست می باشد .

 

ساختار : ""   تجربه سابق ؛ ساختار شاخص   ""

این پکینگ آب بندی از الیاف نسوز فایبرگلاس که به الیاف شیشه نیز شناخته میشود ؛ به صورت تابیده و یا بافته شده ، ساخته میشود . نحوه بافت این الیاف شیشه به یکدیگر سبب شده تا تراکم مطلوب 6.5 را در پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد شاهد باشیم . بر خلاف دیگر مواد نسوز ؛ پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد از جمله معدود محصولات نسوز است که دارای درصد خلوص 100 درصد می باشد .

 

ویژگی ها : ""پیشتاز خوش ساخت  !! ""

پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد یکی از پر استفاده ترین محصولات در رسته مواد دیرگداز به شمار میرود . از مهمترین خصوصیات این محصول میتوان به تحمل حرارتی معادل با 650 درجه سانتیگراد اشاره کرد . البته در صورت استفاده مداوم از این محصول و یا در اصطلاح استفاده به صورت ادامه دار ؛ این تحمل حرارت 100 درجه سانتیگراد تنزل پیدا میکند و دمای جدید برابر با 550 درجه سانتیگراد خواهد بود . از دیگر ویژگی های پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد میتوان به نداشتن هیچگونه از اثرات زیست محیطی منفی این محصول اشاره کرد . البته به سبب وجود الیاف شیشه در این محصول کمی حساسیت و خارش هنگام دست زدن به این پکینگ آب بندی حس میشود . از دیگر ویژگی های شاخص این محصول میتوان به ضد زنگ بودن ؛ عایق الکتریکی و ... اشاره کرد .

 

کاربرد ها : "" پر کاربرد ترین نسوز صنعتی ""

پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد یکی از پرکاربرد ترین نسوز های صنعتی نام گرفته است . بیان کاربرد های این نخ نسوز بسیار زیاد تر از آن است که بتوان در یک صفحه بیان کرد اما به چند مورد اشاره میکنیم :

آب بندی انواع پمپ و مخازن صنعتی

مورد استفاده در دستگاه های آب شیرین کن

مناسبترین جایگزین برای نخ آزبستی

و...

برای کسب اطلاعات فنی و سفارش خرید اینجا کلیک کنید .